Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Epehólyag gyulladás 8-10mm...

Epehólyag gyulladás 8-10mm kövek elzárja a nyakcsatornát?

Figyelt kérdés

(Epe)görccsel kerültem be a sürgősségire. Ott derült ki, hogy epe gyulladásom van. Hányás, szédülés és émelygés volt mellette,de láz nem. Akutnak mondták,de tünet nem volt ( láz_ ez a zárójelentésen így van rajta) így két nap múlva hazaadtak és mondták hogy jelentkezzek a várólistára. Na már most én a kórházban is hiába mondtam hogy fáj ( nem csak nyomkodáskor) nem foglalkoztak vele. Nem mondtak semmit. 1 menet infúziót kaptam még bent voltam. Hazaküldtek de még annyit se mondtak mit csináljak. Ha kérdeztem leraztak. Itthon veszek be nospat de így is fáj. Értem én hogy mehetek magánba mert hónapos várólista van, de addig is ki kell birnom. Nagyot csalódtam az egészségügyben mert még lehet lázzal se műtöttek volna meg. Ehelyett haza adtak itthon szenvedni. Magyarország előre megy nem hátra....


Kinek ilyen problémája volt mit tett? Elmúlt esetleg? Én csütörtök óta szenvedek.


28N


2022. okt. 15. 19:00
 1/7 Ypszilon1980 ***** válasza:

Mi az a nyakcsatorna?

Sajnos ez az eü nálunk, min csodálkozol? Sorra zárnak be szakrendelések, nincs szakember, sem pedig normális ellátás. Sőt még rosszabb lesz a rezsi miatt. Elmúlni nálad nem fog magától, ha alzár valamit, folyamatos a gyulladás. Ne egyél zsírosat, fűszereset, csak epekímélő kajákat.

2022. okt. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A sürgősségi az akut problémákat kezeli, ha szükséges továbbirányít pl. akut műtétre. Esetedben nyilván nem volt szükséges az azonnali beavatkozás a vizsgálati eredmények alapján. Tehát innentől a te dolgod háziorvost felkeresni, aki majd a megfelelő szakrendelőbe irányít.
2022. okt. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2


Hülye vagy, pont, hogy akut eset.

2022. okt. 18. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sima epekövekkel, megelőző műtétre vártam 1 évet. Csak második alkalommal műtöttek meg, első alkalomnál 6 órát vártam és haza küldtek. Amúgy téged azért nem műtöttek meg akutan, mert nem adtál nekik pénzt.
2022. okt. 18. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3: jobb lenne ha nem hülyéznél másokat ismeretlenül. Pont hogy nem akut.
2022. okt. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pont hogy akut eset
2022. okt. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akutan kezelték is. Most már a kérdező dolga kivizsgáltatni magát.
2022. okt. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!