Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem tudom kipisilni magam?

Miért nem tudom kipisilni magam?

Figyelt kérdés

Kezdeném azzal, hogy tudom, hogy orvoshoz kell mennem de sose jutottam el eddig amikor akartam.

Gyerekkoromban elvitt anyukam orvoshoz mert hiaba pisiltem sosem urult ki a hugyholyagom ezert 10-15 percenkent jartam wc.-re. Az orvos annyit mondott,hogy tanitsanak meg a szulok rendesen pisilni.

Ez a problema a mai napig fentall, szimplan van hogy olyan mintha kiurult volna es van olyan is hogy erzem,hogy valami bent maradt de nem tudom kiengedni.

Sokszor kezeltek mar hugyuti gyulladassal es minden vervetelen van a vizeletemben jo par csillag.

Leukocita észteráz 3 +.os, feherversejt,laphamsejt emelkedett es hemoglobin 1+



2022. okt. 12. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Zuhany alatt állva sem sikerül, hogy megy rád a víz?
2022. okt. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van esetleg ismert tartós betegséged?

Nem tudom, milyen nemű vagy, de ha esetleg lány, akkor nem kötődik ez esetleg a ciklushoz?

A gyulladások kapcsán mondtak valamit?

2022. okt. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!