Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet vakbélgyulladás?

Ez lehet vakbélgyulladás?

Figyelt kérdés
Tegnap elkezdett fájni a hasam jobb oldalt. Interneten olvastam ha megnyomom a másik oldalon és fáj ott akkor az az. És fájt is, de mikor azon az oldalon nyomtam és emeltem a lábam semmi. A medence csontom szélén és a köldököm alatt érzem néha. Este nagyon megijedtem és szerintem bepánikoltam de rosszul voltam és rázott a hideg de most reggel felkelltem és elmúlt nagyjából a hasam még néha kicsit szúr. Nem volt elviselhetetlen a fájdalom de megijedtem mikor oda sugárzott. Annyi hogy ma kellene megjöjjön és nem tudom lehet e köze hozzá? Már 2 hónapja megjártam a sürgősségit az is menstruacio közbe volt de akkor nem rázott a hideg meg ilyesmi. megnézték a vérképem nem volt gyulladásom😞

2022. okt. 17. 07:20
 1/2 A kérdező kommentje:
Annyi hogy nőgyógyász is ultrahangozott de nem látott semmit
2022. okt. 17. 07:21
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ma kellene, hogy megjöjjön, akkor ez valószínűleg premenstruációs tünet. Elmúlik.
2022. okt. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!