Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Teljesen kicsempèzett fűtetlen...

Teljesen kicsempèzett fűtetlen szobàban alszom,lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
2022. okt. 20. 01:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kihűlhetsz és megfagyhatsz. Most még talán nem, ha nagyon vastagon öltözve, több takaró alatt alszol, de amikor fagy, már igen. Vegyél egy elektromos olajradiátort, és tedd az ágyad mellé.
2022. okt. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a csempe eleve nem tud mint fal felmelegedni, eridj máshová aludni, ez nem lesz jó.
2022. okt. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A csempe jó dolog, de nem melegít. Max szigetel kicsit, de itt most pont nem a barátod.

Próbálj minél távolabb aludni a padlótól, illetve vastag öltözet, vastag takarók.


Ha van rá kereted valami fűtő eszköz, esetleg elektromos takaró .


Sajnos télen biztosan nem tud így felmelegedni eléggé a közeg, mindenképp kell valami.


Ha más nem is, gyertya jól jöhet, de tényleg ha nincs más, próbálj segítséget kérni. Biztos van ismerős stb, meg értelmesebb platformokon lehet esélyed támogatásra, ajánlom a redditet, oda nagyrészt nem két bitesek mászkálnak, és ha kell, segítenek :)

2022. okt. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Most nem, én nyitott ablaknál alszom, de ha bejönnek a mínuszok, akkor ez probléma lehet. Legalább a többi helyiség fűtve van, nyitva vannak az ajtók?
2022. okt. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
hát ha csak nem boncolni akarnak téged, nem a legjobb ha csak az ágyad nem füthető
2022. okt. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden attól függ, hány fok lesz a szobában, és mennyire leszel felöltözve.
2022. okt. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Eddig én is fűtetlen szobában aludtam, ma kapcsoltam be a fűtést, mert most jön egy egy lehülés. Eddig kibírtam, bár éjszakánként hideg volt, csak jól betakaróztam. Most még nem hiszem, hogy lesz valami bajod, ha jól betakarózol. De télen semmiképp nem ajánlott fűtetlen szobába aludni, még 10 takaróval sem.
2022. okt. 20. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
A rekordom a férjemmel, amikor 4 fokra ébredtünk. Toll paplan, sapka, ágymelegítő és meg se kottyant. Csak kimászni nem volt egyszerű, de segített a hősugárzó.
2022. okt. 20. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 NTBS ***** válasza:
Igen, kihülhetsz.
2022. okt. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megfelelő takaróval most még simán. De régen is kibírták az emberek, hogy reggelre kihűlt a lakás, akár befagyott a víz a pohárba. Azért ha az egész lakás fűtetlen, akkor kéne keresni más megoldást.
2022. okt. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!