Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Baj lehet a szívemmel?

Baj lehet a szívemmel?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban volt egy szívbillentyű problémám de megoldották. Minden évben járok kontrollra azóta, mindig minden jó! Legutóbb nyár közepén voltam, tökéletes volt minden! Ultrahangot is csinálni szoktak. Az orvos szerint maradandó akármi nélkül gyógyultam, egy egészséges ember vagyok, menjek el csajozni :)

Most 2 napja nagyon elkezdett fájni a torkom és a fejem reggelre. Azt gondoltam náthás lettem. Feküdtem, ittam, ágyból dolgoztam. Tablettákat nem szedtem semmit. Tegnap reggelre durva hasmenésem lett, majd mintha mi se lett volna, átment az egész, elmúlt a torokfájás is. Viszont elkezdett a szívem így összerándulni vagy nem is tudom hogy mondjam. A szegycsontom belső részén látszik is, hogy a bőr megrándul, összerándul. Eléggé kibuktam! A vérnyomásom 120/70, pulzus nem megy 85 fölé sose. A gép tud mérni szívritmuszavart de nem jelez semmit, azt írja OK! 3-4 percenként éreztem ezt a rándulást. Ma reggelre már jobb lett, egész eddig 3x rángott csak és nem pont ott mint eddig, de rettentően félek. A háziorvosom este rendel csak, akkor fogom felhívni.

Szerintetek nagy lehet a baj? Leállhat a szívem? Egyedül nevelem a kisfiamat, két állásom is van, talpon kell lennem! Valami tanácsot tudtok adni? Az orvoshoz persze megyek este ha fogad. Kávét nem iszok, energiaitalt se, cigaretta nuku, alkohol se!



2022. okt. 20. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Tanács: Aspirin Protect és háziorvos.
2022. okt. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Voltam orvosnál, az EKG jó lett, a szívhangok is jók az orvos szerint, a vérnyomás is remek. Kedden megyek ultrahangra is. Elvileg semmi bajom. Érdekes.
2022. okt. 20. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!