Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A szívemmel kapcsolatos...

A szívemmel kapcsolatos félelmeimmel mit tehetnék ?

Figyelt kérdés

Megrémít ha gyorsabban ver és ezért a sport de sokszor a mozgás is kilőve , de ha lassabban az is mert a pulzusom gyakran 50 körüli , néha ébredés után 50-alatt vagy éjszaka, nyugtatót keveset szedek mert nem akarom hogy lassítsa , antidepresszánsból egy felet , mert félek megnöveli a qt időt.

Próbáltam több pszichiátert - pszichológust , de igazából már első alkalommal tudtam hogy idő és pénz kidobás , volt olyan akitől rosszabbúl jöttem ki mint ahogy bementem.



2022. júl. 6. 16:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Kardiológusnál jártál? Ha egészséges a szíved, akkor pánikbetegség, amit bizony pszichológus tud kezelni! Az nem baj, ha rosszabb utána. Nagyon felkavaró tud lenni egy beszélgetés, de van hogy kell!
2022. júl. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Az a dolga, hogy rosszabbul jöjjél ki - egy darabig. Ez olyan, mint egy műtét: széttrancsíroznak, hálni jár beléd a lélek utána, aztán szép lassan minden helyreáll és jobb lesz, mint előtte. Szembe kell nézned önmagaddal, nem elmenekülni. De mindezt csak negatív kardiológiai lelet birtokában, amiről nem írtál.
2022. júl. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Voltam kb 40 alkalommal!!
2022. júl. 6. 16:13
 4/27 anonim ***** válasza:

"Próbáltam több pszichiátert - pszichológust"

Aztán meg most itt vagy, mert a gyk biztos jobban tudja, mint ők, ugye? :)

2022. júl. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

És mért nem működött?

Kardiológia?

Az életedet is rendbe kéne hozni, kiiktatni (már amennyire lehet) a stresszt.

2022. júl. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Én kivizsgáltattam a szívem a Gottsegen György Országos Kardiovaszkuláris Intézetben, neked is ezt javaslom. Háziorvostól kell beutalót kérni.

[link]


A lassú nyugalmi pulzus egyébként önmagában nem baj, sőt, a jó kardiovaszkuláris állapot jele.


Plusz vehetsz olyan okosórát is, ami tud egyelvezetéses EKG-t mérni, van ilyenből olcsó is, például a Withings ECG: [link]

2022. júl. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Kb 40-alkalommal voltam külömböző kardiológusoknál
2022. júl. 6. 16:21
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Na! Akkor a szívednek nincs baja, szupi, akkor a pszichológushoz járást kell most gyakorivá tenni! :)
2022. júl. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

40 alkalommal kardiológusnál? Az masszív! Nem gondoltad mondjuk már a tizediknél, hogy elhidd, hogy kutya bajod fizikailag?

Mért nem működött a pszichoterápia? És milyen az életmódod?

2022. júl. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
50%
Ne méregesd a pulzusodat állandóan és kész! Foglalkozz mással!
2022. júl. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!