Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez betegség? 16/L

Ez betegség? 16/L

Figyelt kérdés

Elég konkrétan és nyersen fogok fogalmazni, aki undorodik tőle, kérem, ne olvassa el!


A hétvégén (5 nappal ezelőtt) szörnyen rosszul éreztem magam, fáztam, hőemelkedésem volt, fájt mindenem, hányingerem volt és elment az étvágyam. Az éjjel borzalmas volt. Este hatkor lefeküdtem de nem tudtam vízszintesen feküdni, mert féltem, hogy hányni fogok, éreztem a gyomromban a felesleges, kikívánkozó dolgokat. Kilenc körül megébredtem arra, hogy ha nem ülök fel, hányni fogok, és már a fejem is eléggé fájt, de kimentem a friss levegőre és kb. fél óra múlva valahogy vissza tudtam aludni. Aztán… hajnali kettőkor ismét megébredtem, de ekkor már brutálisan fájt a fejem, minden bajom volt, sírva és nyöszörögve járkáltam fel alá. Csak akkor tudtam elaludni, mikor rávettem magam egy Advil-ra, ittam egy picit és vártam, hogy hasson. Húsz percen belül minden problémám elmúlt, aludtam nyolc órát. Másnapra minden tünetem elmúlt, de kicsit rájátszottam otthon, mert ha megmondom, hogy már jól vagyok, azonnal mehettem volna iskolába. Kedden már mentem mindenfelé, suli+edzés, stb… szinte alig éreztem valamit, kivéve tegnap puffadtam, és éreztem, hogy valami nincs rendben a gyomrommal. Ma reggelre azonban már hasmenésem volt, először átlátszó vízszerű volt, de zöldessárga, utána pedig már rendesen ment a hasam, és szintén zöldessárga volt a színe. Ez kb. 8 órája volt, azóta ha kutyorog a gyomrom is, időnként fáj és megy a hasam. Cralexet is vettem be, de alig csinált valamit, max egy picit visszább fogta. Ma még edzésem is lenne, és nem tudok mit csinálni. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

16/L



2022. okt. 20. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Hát edzésre ne menj ha nem szeretnéd ott helyben összef@sni magad.
2022. okt. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet vírusos betegség is, jobb ha nem mész edzésre összefertőzni a többieket és neked sem lenne jó wc-re rohangálni közben.
2022. okt. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vírus. Mindenki erre panaszkodik. Pár nap és elmúlik. A szilárd kaja nem marad bent. Sok folyadék!
2022. okt. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyomorrontás is lehet, vagy vírus. Bármi is, menj haza és pihenj. Hagyd ki az edzést, ilyenkor csak árt, és fertőzésveszélyes is lehet.
2022. okt. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Mennyi ideig kéne pihennem, hogy ne essek vissza? Mert ez nálam rendszeres, hogy anyukám egyből a főbb tünetek eltűnése után elküld suliba, utána pedig 2-3 nappal azok egyből jönnek is vissza.
2022. okt. 20. 14:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Ameddig teljesen rendbe nem jössz és még legalább egy nap.
2022. okt. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!