Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A plazmaadásnak lehetnek...

A plazmaadásnak lehetnek hosszútávú negatív egészségügyi következményei?

Figyelt kérdés

2022. okt. 22. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A túl gyakorinak igen.
2022. okt. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. Amikor legutóbb voltam vérvételen egy fiatal, 20 év körüli pár is ott volt, teljes vérképet néztek nekik pont, mert a rendszeres véradástól mindketten lerobbantak. Egy ideig jött a pénz belőle nekik, utána pedig költhették magánkórházas ellátásra (ez ott volt, tb alapon nem foglalkozott velük senki).
2022. okt. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele a vérképzőt veszik ki a szervezetből ! Egy ideig tolerálja a szervezet utána neki is elege lesz belőle és beint .
2022. okt. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na hát igen nekem is ez a véleményem,ismerősöm meg meg is csinálja,én nem értem az ilyen embereket, aprópénzért tönkreteszik magukat.🤦
2022. okt. 22. 21:25
 5/8 A kérdező kommentje:
*még is csinálja
2022. okt. 22. 21:26
 6/8 anonim ***** válasza:
16%
Jó hogy csinálja mert egy évben a 650000-ft lehet vele keresni .
2022. okt. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Keresni lehet vele, de az ásványi anyagok mind a plazmában vannak, ha ez hiányzik, akkor előbb-utóbb a szervezet megérzi, főleg ha annyiszor csinálja, hogy nem tud visszatermelődni.
2022. okt. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
10 kg-ot fogytam tőle és legyengültem, pedig 1,5 hetente jártam 4 hónapon keresztül. Tény, hogy ekkoriban stresszes volt za életem, és eleve keveset ettem
2023. jan. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!