Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Égő, viszkető fejbőrre kamillá...

Égő, viszkető fejbőrre kamillás főzet jó?

Figyelt kérdés
Nem vagyok tetves, viszket a fejbőröm. Kipróbáltam egy fejbőrápoló szérumot, de jobban viszket tőle. Úgy hallottam, hogy a kamilla bőrnyugtató hatású.

2022. okt. 23. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy mi okozza a viszketést. Ha gomba akkor nem jó a nedves közeg rá. Lehet kapni nizoral sampont gyógyszertárban ha egy hetes kezelés után elmúlik a viszketés lehet gomba volt. Egyébként mikor viszket, fürdés vagy hajszárítás után vagy zsíros fejbőr?
2022. okt. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy ekcéma hajlamos?
2022. okt. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Milyen jele van a fejbőrgombának? Nem piros, nem hámlik, még csak nem is korpás a hajam. Azt észrevettem, hogy ha forró levegővel szárítom, akkor jobban viszket, de van, hogy nap közben csak rájön és akkor nagyon ég és viszket. Elcsitul, aztán este az ágyban is, szóval nem tudnám megmondani, hogy mikor. Eddig még nem volt ekcémám. Kamillafőzetet próbálnék rá, azzal öblögetnék. Van tapasztalatotok?
2022. okt. 23. 23:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet csak ki van száradva a fejbőröd, nekem is sokáig iszonyúan viszketett, azután lecseréltem a samponom Alverde samponra, ami szenzitív sampon irritált és érzékeny fejbőrre, bio echinaceával és bio jojobával, ettől elmúlt a viszketés.
2022. okt. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!