Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata ayahuascaval?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerosom regen kiprobalta a dolgot, es azota nem onmaga. folyamatosan fel, es depresszios. azt mondta, hogy latta a tulvilagot, es az ordogot, es fel a halaltol, es emiatt ugy erzi, hogy mar sosem lehet boldog az eletben? volt valaki igy ezzel, vagy ismert ilyen embert, aki utan kigyogyult ebbol az allapotban? ha igen, hogyan sikerult neki? nagyon szeretnek segiteni a baratomnak, de tanacstalan vagyok...azt mondta, mar tobb eve igy erzi magat. :/

2017. szept. 2. 20:55
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi, eleg zavarosan, es erthetetlenul irtam, de k va faradt vagyok... :/
2017. szept. 2. 20:57
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezért szabad csak spirituális vezetövel fogyasztani.Barátnöm volt egy ilyen szertartáson Gráz-ban, azon kívül,hogy hányt,jó élménye volt. A barátodnak tanálcsolnám,hogy keressen egy ilyen sámánt,aki kihozza ebböl az állapotból.
2017. szept. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%

Jézus Krisztusban való hit segíthet. Pl. akik másvilági dolgokkal, szellemekkel foglalkoztak, de kezelhetetlenné vált a dolog, vagyis pszichózist kaptak, Jézus Krisztus nevének segítségül hívása segített (több ilyen történetről hallottam), persze hívővé válással.

Jézus minden démoni erők felett áll.


Nem szabad pszichoaktív szereket szedni, mert mindenkire másként hat, nem tudod mit vált ki belőled, a leírt példa mutatja. Se segítővel, se egyedül.

2017. szept. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ugyan a reiki hatásaiból való gyógyulásról szól de itt a példa

https://www.youtube.com/watch?v=q6-kK8i4yc8

2017. szept. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
7%
Hasznos ha lelkigondozói segítséget kap ehhez, aki imádkozik érte, segítő beszélgetéssel támogatja. Lehetséges, hogy gyógyszeres kezelésre is szükség van, ezért menjen el pszichiáterhez!
2017. szept. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%

#5 A gyógyszer hülyeség,a pszichiáterek pedig idióták.

Az ayahuasca egészséges,tudattágító.

2017. okt. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!