Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat a derekam?

Mitől fájhat a derekam?

Figyelt kérdés
Nem végzek fizikai munkát. Pl állok a gáz előtt és a hátam valami iszonyat mód elkezd fájni egyik pillanatról a másikra, ha leülök, sokára kezd rendbejönni. Mire lehet ilyen esetben gondolni?
2022. okt. 26. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ülőmunka
2022. okt. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyenge hátizom, most én is küzdök.
2022. okt. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sok minden lehet.Attól,hogy nem végzel fizikai munkát,lehet,hogy pont a sok ülés hozza ki.Gyenge hátizom,deréktáji izmok,rosszabb esetben gerincsérv,valamilyen gyulladásos folyamat.

Melyik része fáj pontosan a hátadnak,és milyen típusú fájdalom? Folyamatosan fáj,vagy nyilalgat? Lábadban nem érzel zsibbadást,gyengeséget,fájdalmat?

2022. nov. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mosogatok például és az állás hozza ki, a hátam bizsereg, a lábaim van hogy éjjel hol egyik hol másik fáj. A gerincem érzem hogy fáj és ha leülök az se segít, sokat állok naponta.
2022. nov. 3. 15:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Hmm...érdekes.Nem néz ki bagatell problémának,bár lehet tévedek,és csak be van állva az izomzatod,de mindenképp menj el reumatológiára vagy ortopédiára,vizsgáljanak meg!
2022. nov. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!