Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Dulcolax csepp nem hatott?

WinsThons kérdése:

Dulcolax csepp nem hatott?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt este 10 cseppet cseppentettem a vizembe és nem hatott reggelre sem. Ezért tegnap megint próbáltam 10 cseppet, de megint nem ment. 1 korty vízbe tettem mind 2x szóval az egészet megittam. Próbáljak 15 cseppet vagy ez nem hatásos ezek szerint számomra?


18/f



#Dulcolax #hashajtó #dulcolax csepp
2022. okt. 30. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Elmehetsz 20 cseppig is. Állandó alkalmazásra nem való, több rostot és folyadékot kell fogyasztani és többet mozogni, ha visszatérő a probléma.
2022. okt. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És valami tippet kérhetnék? Egyek előtte és/vagy utána vagy inkább már csak vizet igyak?
2022. okt. 30. 19:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha székletet szeretnél, akkor igen, enni kell. A cseppeket pedig lefekvés előtt javasolt bevenni, mert 6-12 óra, amíg kialakul a hatása.
2022. okt. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudom már nem aktuális, de leírom a tapasztalataim a dulcolax cseppel. Székrekedés, megvettem, este 11 óra fele vettem be. 20 csepp a max, de a kiskanálban nagyon kevésnek mutatott, még 10 cseppet beletettem. Másnap reggel semmi,8 óra fele még 10 csepp (szabadnapos voltam). 9 óra fele kezdett el hatni, lágy széklet háromszor, picit csikart a hasam előtte. Este fele megint picit fájt, wczés után elmúlt. Utána való nap dolgoztam (azért vettem be a szabadnapomon mert ügyfélszolgálatos vagyok, nem tudok akármikor wcre menni), reggel indulás előtt kb 8 óra fele hasmenés, hasfájás. Wczés után elmúlt. Hát a hasam egész nap fájt puffadt, görcsölt. Délután 5 óra fele, 10 perces szünetem előtt negyed órával már elviselhetetlenül görcsöltem, de kibírtam. Az a szerencse hogy a mosdó jól szigetelt és messzebb van a dolgozótól. A wc konkrétan felrobbant alattam, 7 perc intenzív puffadásos görcsös hasmenés után végre sikerült tényleg megkönnyebbülnöm. Tuti az volt a baj hogy reggel bevettem még 10 cseppet, de ha legközelebb használnom kell akkor kiveszek két nap szabit.

25/N

2023. febr. 18. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!