Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért vannak olyan emberek...

Miért vannak olyan emberek aki három oltást is felvette amikor nem megy sehová? Legfeljebb csak vásárolni

Figyelt kérdés
2022. okt. 31. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Mert ő így érzi jól magát, esetleg volt olyan korlátozás, ami miatt korábban kellett a három oltás, de most már nem szükséges.
2022. okt. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

És az nem elég? Boltban is el lehet kapni. Vagy az utcán. Meg a tömegközlekedésen a boltig meg vissza. Sőt, nagyobb eséllyel mint munkahelyen, mivel jóval több emberrel találkozik.

Ez most ilyen provokatív kérdés?

2022. okt. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem a legtöbb ember nem azért vette fel, hanem azért, mert a munkahelye megkövetelte, kötelezte rá !!


Aztán persze nyilván olyanok is bőven vannak, akik simán beszpták, hogy nekik ez jó és nem gondolkodnak önállóan, hanem azt szeretik, ha mások mondják meg nekik, hogy mi a helyes és mások akarata avagy a csorda szerint élnek, hogy ha a szomszéd beadatta, akkor az biztos neki is kell.

2022. okt. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Talán éppen azért.


Én négyet vettem fel, én sem járok sokfelé. Más betegség így is megtalál, szóval ez nem kizáró ok.


Gondolom, most birka vagyok.

2022. okt. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Aki egyszer átesik rajta az nem fog akarni oltást.
2022. okt. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az 1.-t azért, hogy már védetten mehessen a 2.-ra, 3.-ra.
2022. okt. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az elsőt családi nyomásra vettem fel. A másodikat csak azért, mert a házidokim azt mondta, mindenképp adassam be, különben nem ér semmit. A harmadikat meg azért, mert úgy volt, hogy megyünk külföldre. Aztán persze, még országon belül se nagyon mozogtunk. Ja, és azt hittem, talán végre el fog látni a házidoki :D
2022. nov. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!