Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagy színes foltok vannak a...

Nagy színes foltok vannak a testemen, annak ellenére, hogy nem ütöttem be magam sehová. Mostanában egyre erősebb színűek és egyre nagyobbak, egyre több helyen. Csatoltam képet! Mitől lehet?

Figyelt kérdés

44 éves nő vagyok

[link]


Ez a combomon van.



2021. márc. 12. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Hmm. Nem vagyok orvos, csak emlekszem egy ismerosre, akinek ugyanilyen foltjai voltak amikor epilepszias rohama volt alkohol meg rivotril megvonasok miatt.


Felre ne erts, nem mondom hogy alkoholista vagy.


Viszont ezek a foltok jelenthetnek mas betegseget is.

2021. márc. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van valami egyeb tuneted, panaszod a foltokon kivul?
2021. márc. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Leukemia.
2021. márc. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Leukémia tünete lehet.
2021. márc. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Véralvadási zavar tünete lehet. K-vitamin. Ha nem segít, akkor leukémia gyanú.
2021. márc. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Leukémia tünete lehet . Remelem nem az.
2021. márc. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen durvan eros ionhiany vagy vitaminhiany idejen volt, de hamar el is mult.

Esetemben nem leukemia volt, hanem egy heten at alig ettem es kb napi nyolc orat zokogtam rengeteg konnyel.

Elhiszem, hogy kerdezo nem ilyen helyzetben vagy. Laborvizsgalat kellene. Jo megijedni inkabb, de van, akinel, mint en, kisebb oka van.

2021. márc. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni. Egyszer meg is ijedtem, mire felfedeztem hátul a combomon a tenyérnyi foltot akkor már gyönyörű feketés lila volt :D Van hogy hónapokig nincs aztán egymás után előjön 1-2 folt. Most nemrég a felkarom hátulján volt azon is meglepődtem, ott még sose láttam. Én miután mindig elmúlt nem mentem el vele orovshoz. De ez már pár éve így megy.
2021. márc. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!