Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anya covidos, nekem nincsenek...

Anya covidos, nekem nincsenek tüneteim, attól még fertőzhetek?

Figyelt kérdés
Anya pár napja beteg lett, és csináltak neki covid tesztet is, ami negatív lett, szóval én ugyanúgy eljárkáltam bulikba meg találkozni emberekkel. Pár nappal az első teszt után. csináltak neki még egyet, mert nem lett jobban, és az pedig pozitív lett. Nekem nincsenek tüneteim csak fáj a torkom, plusz már voltam is covidos ez előtt. Azért félek, mert ha nyilván tudom, hogy baj van, akkor nem megyek helyekre, plusz nem iszogatunk meg kóstolgatunk egymás poharából, de így, hogy abban a tudatban voltam, hogy negatív a teszt, ez megtörtént, és nem tudom, hogy én át tudtam-e esetleg adni bárkinek is. Nekem nem csináltak még tesztet.

2022. nov. 1. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Igen, lehetsz tünetmentes hordozó és fertőzhetsz is, de talán kisebb eséllyel, mintha tüneteid lennének. De nagyon jó, hogy ilyen tudatosan és felelősségteljesen állsz ehhez a kérdéshez. :)
2022. nov. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

" Nekem nincsenek tüneteim csak fáj a torkom"

aha... te érted is, amit mondasz?

2022. nov. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!