Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mindennapos fejfájás, ami kb...

Mindennapos fejfájás, ami kb 5 hónapja tart, mitől lehet?

Figyelt kérdés

A panaszom június végén kezdődött egy szimpla fejfájással, ami baloldalt a halántékomnál kezdett fájni és azóta ez a fájdalom nem múlik ugyanazon a ponton. Jó voltak napok mikor nem fájt egésznap, sőt volt 1 hét is mikor teljesen elmúlt, de azóta mindig fáj és sohase volt problémám fejfájással.. Voltam dokinál, aki elküldött vérvételre és hát alig volt valami eltérés, így a doki kizárta a komolyabb problémákat, a fájdalom nem erős, csak szimplán érzem hogy fáj baloldalt, mikor eszek vagy rágok valamit, akkor a fájdalom teljesen elmúlik. Nincs se szédülés, se hányinger, se gyengeség, fáradtsàg semmi, de jó lenne tudni hogy mi lehet pontosan a problémám és hogy esetleg volt-e már valaki ugyanígy? Reggel mikor felkelek már fejfájással kezdem, elkezdtem kávézni, ami sokszor elmulasztja ezt a fájdalmat, viszont estére ugyanígy visszajön a fájdalom.

19 éves vagyok és szemüveges(ha ez számit :D)



2022. nov. 5. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a kávétól elmúlik, akkor vérnyomás rendben van? Különösen a per, ha az alacsony, az szokott fejfájást okozni. Lehetséges egyébként az is, hogy valahonnan kisugárzik a fájdalom, azaz valójában nem a halántékodnál van a probléma, sőt lehet, hogy nem is a fejed fáj valójában. Kisugározhat ilyen fájdalom foggyökérből, nyakból, de vállból is. Fogadat éjjel nem szorítod? Az is okozhatja ezt!
2022. nov. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát azt sajnos nem tudom, hogy szorítom-e, de sokat ülök és nem sokat mozgatom a nyakam, sulizok és itthon pedig online “dolgozok”
2022. nov. 5. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!