Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Üdv! A gyerekem 14 éves....

Üdv! A gyerekem 14 éves. Tegnap este belázasodott, és torokfájásra panaszkodott. Ez mostanra kicsit alábbhagyott, de még mindig elégge fáj neki. Főleg nyeléskor jelentkezik. (Ekkor erősebben fáj) Mi lehet? (Több lent)

Figyelt kérdés

A jobb oldalon általában jobban fáj neki. (Nyeléskor) És kicsit a fülébe is kisugárzik.


Van egy másik dolog is, nem tudom, hogy van-e összefüggés: kb 1 hónapja mondja, hogy a gyomorsavat gyakran visszaböfögi a nyelőcsövébe, és kimart érzés van a torkában (ez egy hete jelentkezett), illetve savanyú szájízre panaszkodott. Ezek szerintem reflux tünetek, el is kell majd vinnem dokihoz.


Mi lehet ez a mostani láz és torokfájás Illetve van összefüggés a lentebbi panaszokkal?



2022. nov. 8. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Orvos látta?
2022. nov. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Most komolyan itt vársz diagnózist, ahelyett, hogy elvinnnéd a gyerekorvoshoz????
2022. nov. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha erős a refluxa akkor kimarhatta a torkát a sav. Ezért is fájhaz meg.simán gyulladástól Influenza szezon van simán csak beteg.

De nem értem miért nem megy el/ viszed el orvoshoz.

Refluxra vegyél neki Rennie tablettát vagy legalabb szódabikarbónás vizet igyon.

2022. nov. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!