Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Merjek így alkoholt inni?

Merjek így alkoholt inni?

Figyelt kérdés
Vese kövem van,heti 1x elő vesz a kínzó vese görcs 1-2 napra,holnap mennénk bulizni a barátnőimmel de nem tudom merjek e alkoholt inni,mi van ha éjszaka rám tör a vesegörcs attól félek,mert akkor gyógyszert sem tudok bevenni.Vagy attól bevehetem a nos-pat és a donalgint vagy még panalgorin van itthon?Az alkohol hány óra alatt ürül ki? max 2 feles vodkát gondoltam inni

2022. nov. 11. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Igyál, minket nem érdekel.
2022. nov. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze igyál, alkoholt rendkívül fontos inni, még egészségesen is.
2022. nov. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem buliba se kellene menni, bár van olyan orvos aki azt mondja ugrálj sokat hátha elindul a kő....bár erre felkészülni elég nehéz. Ha bulizás közben megindul insatnt mentőt kell híni oda, ittasan pedig jóformán nem adnak akármilyen fájdalomcsillapítót + nem tudnak rögtön műteni...szenvedni fogsz.
2022. nov. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hidd el, nem ér annyit!
2022. nov. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!