Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet e pcos? Vagy ez valami más?

Dzseni5555 kérdése:

Lehet e pcos? Vagy ez valami más?

Figyelt kérdés

Sziasztok hasi uh nem mutatott ki pcost. De a tüneteim: fokozott szornovekedes hason allon nyakon hajhullás hasi hízás miteszeres arc

De viszont. 5.00 a cukorszintem ehgyomori néha 4.8 kevesebb is.

Minden hónapban megjön a menstruacio általában időben néha két három napot hamarabb jön meg vagy 2-3 nappal később. De minden hónapban meg jön kb 4 napig tart. Lehet a pcos? Vagy ez nemis pcos vagy valami más lehet?



#hajhullás #PCOS #Fokozott szőrnövekedés #Miteszeres arc
2022. nov. 13. 13:31
 1/6 A kérdező kommentje:
És pattanásos hát. Erre szedek tenutan kapszulat.
2022. nov. 13. 13:42
 2/6 anonim válasza:

Szia,

Pedig ez az első pár tünet teljesen PCOS-re illik. Elvileg sokszor csak néhány tünet jelzi,szóval simán lehet.

Nekem is megvannak mindezek+fél éve nem jött meg és vannak cisztáim is sajnos.

Ha tudsz próbálj diétázni (160g szénhidrát,cukormentes ételek) és sportolni,mozogni.

2022. nov. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen igen az első pár tünet pcosra gondoltam mert totál az. De s többi hogy van mensesem minden hónapban és jó a cukrom az már nem arra utal. És a hasi uh nem mutatott ki pcost mennyire lehet bízni a hasi uh ba? Neked hasi uh kimutatta a pcost?
2022. nov. 13. 19:41
 4/6 A kérdező kommentje:
És meg azt se ertem hogy a ver vizsgálat alapján normális volt a tesztoszteron szintem is és mégis pattanásos miteszeres bor állon meg jeleno szőrszálak stb.
2022. nov. 13. 20:20
 5/6 anonim válasza:

Aha nekem a hasi uh szőlőfürt szerűen elhelyezkedő sok kis mi i cisztát mitatott ami a pcos-re jellemző.

Szerintem menj el egy endokrinológushoz, ő összetettebben foglalkozik a dologgal.

2022. nov. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Endokrinológus, én is most megyek majd,de nekem

már több gondom van sajnos.

2022. nov. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!