Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet orrpolip ?

Lehet orrpolip ?

Figyelt kérdés
Körülbelül agusztus vége óta dugul az orrom már szedtem antibiotikumot októberben. Mivel azóta se lettem jobban elmentem orvoshoz és megint 1 hét antibiotikumra ítélt. Csak az egyik orromon nem kapok levegőt viszont nem is jön ki váladék csak kevés és nagyon erőltetve, a másikbol csak ,,sima hideg idős váladék jön " . Lehet orrpolip ? És lehet kérni műtétet ha az vagy csak az orvos ajánlásával ?

2022. nov. 15. 23:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Fül-orr-gégésszel nézesd meg, ha műttetni akarsz, kell hozzá a szakorvosi vizsgálat.

(Nekem van orrpolipom - nem műttetem -, és még orrsövény ferdülésem is. Ha orrváladék problémáim vannak, nekem elég az orrcsepp.)

2022. nov. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!