Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért ég, bizsereg a talpam,...

Miért ég, bizsereg a talpam, tenyerem, hónaljam, és még a lábam között is?

Figyelt kérdés

Először a lábujjaim között lett pár repedés, mint amikor kiázik. Kicsit viszketett, de inkább égett. Aztán égni kezdett a talpam, a hónaljam egy kicsit, a lábam között, aztán lett egy hólyag a számon... Sehol nem piros, nem is igazán viszket, inkább csak ég bizsereg. Mi lehet ez?? Se új helyen nem voltam, se új étel, új ruha, új mososzer, de gyógyszer, semmi...


Köszönöm....

25N


2022. nov. 16. 12:54
 1/5 szvicsi ***** válasza:

Próbálj meg bőrgyógyászhoz eljutni, igaz oda 1-2 hónapos várólista van. A bizsergés lehet keringési probléma is, így lehet a háziorvos is tud segíteni neked ebben. Persze nem pánikoltatni szeretnélek, csak segíteni.

45F

2022. nov. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyakran a pityriasis rosea is így kezdődik. A legelején van ez. Keress rá a google-ben.
2022. nov. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem ez se nem keringés, se nem az a rosea... 😪
2022. nov. 16. 13:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod. A rózsahimlő egyik tünete a mirigyek megduzzadása is.

Komoly szövődményei lehetnek. Futás orvoshoz.

2022. dec. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta már nincs panaszom. Elmúlt magától, nem tudom, mi volt az.
2022. dec. 13. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!