Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet vakbélgyulladás?

Ez lehet vakbélgyulladás?

Figyelt kérdés
Ma 9óra körül elkezdett kicsit fájni a hasam jobb lent, de elviselhető volt úgyhogy hagytam. Azután viszont úgy begörcsölt a gyomtom, hogy mozdulni is alig bírtam. Wc nem segített, vártam és elmúlt. Azóta megint kicsit fáj jobb lent, de ha leülök/fekszek elmúlik, viszont félek. Ez vajon lehet vakbél? Azt olvastam, hogy van akinek másnapra kezdett nagyon fájni. Lehet velem is ez lesz?

2022. nov. 16. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Vakbél hirtelen jövő nagyobbodó múlni nem akaró fájdalom, sok izzadással hőemelkedéssel. Szédülés hányinger, akkora görcs hogy meg se tudsz mozdulni. Valami emésztési zavar lehet, nem ettél túl zsírosat?
2022. nov. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De, főleg mostanában többször is zsíros kenyeret.
2022. nov. 16. 15:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát lehet nagyon leterheled zsírral az epédet és az görcsöl be. Most kicsit hanygold a zsírt vagy vegyél be bilagitot.
2022. nov. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. nov. 16. 15:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg fél lábon ugrálni. Nem vicc. Nekem az orvos így állapította meg. Ha nagyon erős nyílaló fájdalom van, akkor jobb orvoshoz menni.
2022. nov. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez akkor jó ha kő a gyanú :D csak ezzel az a baj ha kimozdítod és rohamot idézel elő mehetsz egyből műtőbe.
2022. nov. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!