Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Amikor diagnosztizálták a...

Amikor diagnosztizálták a covid-os megbetegedésedet, hány napos karantént kaptál? Mennyi idő után érezted magadat teljesen gyógyultnak? Nyomtalanul múlt el a betegség?

Figyelt kérdés

2022. nov. 22. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Én diagnosztizáltam magamnak a tünetek kezdetétől a 4.napon gyorsteszt segítségével, ami addig negatív volt! Felhívtam a házi orvosom (akivel már a tünetek kezdetén is beszéltem, tehát pontosan tudta, hogy mikor kezdődött.) Attól függetlenül összesen 12 napra akart bezárni, vagyis a + teszttől számítva is még 9 napra(akkor már 7 nap volt az előírt.) Végül kiegyeztünk 10-ben(a +teszttől 7).

Csak az első 2 nap éreztem magamat betegnek, utána tök jól voltam, de ha a fáradtságot is számítjuk, akkor bő 2 hét körül. A tesztem csak a 12.vagy 13.napon lett -.

Teljesen nyomtalanul, nem úgy a 2hónappal később jelentkező közönséges náthám, amitől még most is köhögök, hetek óta 🙄

2022. nov. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!