Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szokott lenni valakinek...

Szokott lenni valakinek random erős hasfájása, ami a semmiből jön, és nyomtalanul elmúlik?

Figyelt kérdés

Már nagyon rég, évek óta tapasztalom, hogy néha rettentő erősen begörcsöl a hasam a púpom alatt, hasogat a derekamba, és kb 5-10 percig tart. Nem tudom beazonosítani a fájdalom kiváltó okát, mert nem menstruációkor van, sosem kíséri/követi hasmenés vagy hányinger, illetve semmilyen egészségügyi problémám nincs.

Ritkán van egyébként, pár havonta 1x max 2x, és tényleg nagyon max 10 percig tart. Nem aggódok miatta, csak kíváncsi vagyok, hogy van/volt-e már másnak is ilyen?



2021. okt. 7. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
A púp az mit jelent? Közepén vagy inkább egyik oldalt fáj?
2021. okt. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Soha nem értettem hogy ilyen gondokkal miért nem orvoshoz fordulnak a kérdezők...

Mit vársz mit fogunk mi itt írni?

Látatlanban orvosi képzettség nélkül diagnosztizálunk?

Vagy nyugtassunk meg hogy semmiség az egész?


Hát...valami biztos kiváltja, ráadásul nem ez az első eset.

Nem biztos h meg kell várni amíg sűrűbben kezd el görcsölni és majd valamilyen akut betegséget diagnosztizálnak nálad de te tudod, a te egészséged...

2021. okt. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szélgörcs?
2021. okt. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1/ púp=köldök csak nyelvjárás.. én is így tanultam a szüleimtől.
2021. okt. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Első: A köldököm alatt, mindkét oldalt, egy csíkban. A púp a köldököm akart lenni, csak mi így hívjuk. :)


Második: Senkitől nem kértem diagnosztizálást, sem megnyugtatást, és mint ahogy fent említettem is, semmi egészségügyi problémám nincsen, ergo voltam ezzel kapcsolatban kivizsgáláson, és semmi negatív elváltozást nem mutatott. Pusztán kíváncsi vagyok, hogy másnak van-e ilyen. :)

2021. okt. 8. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!