Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek hogy hogy nem...

Szerintetek hogy hogy nem kaptam él még covidot? Nem vagyok oltott! Voltam esküvőn más helyeken is ahol sokan voltak! És semmi! 23f vagyok és szívbeteg

Figyelt kérdés
2022. nov. 28. 11:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Egy hónapja influenzás voltam de nem tartott sokáig!
2022. nov. 28. 11:03
 2/8 A kérdező kommentje:
Esküvőn is voltak legalább 40èven!
2022. nov. 28. 11:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen. Én otthonról dolgozom, a férjemnek meg olyan a melója, hogy egyik helyről a másikra mászkál, rengeteg emberrel találkozik, maszkot utálja, csak végszükség esetén hordja, amikor már rászól a rendőr. Na, ki kapta el a covidot? Hát nem ő... Ráadásul végig mellettem volt, mellettem aludt amíg beteg voltam, de semmi.
2022. nov. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Most dicsekedsz? Egészségedre, majd azért az intenzíven is így hencegj, ha esetleg súlyos szívizomgyulladás kapsz.
2022. nov. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
51%
Az is lehet, hogy elkaptad és tünetmentesen átestél rajta. Papíron én sem kaptam el, a valóságban meg ki tudja...volt még a nagy hiszti előtt 2020 márciusában egy 3 napos fura nyavalyám, simán lehet, hogy az az volt.
2022. nov. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vannak emberek, akik alapból immunisak ezekre a vírusokra. Én sem voltam covidos soha, de még influenzás sem. A gyerekeim se. Akkor sem, amikor körülöttünk mindenki kidőlt.


Örülj neki, hogy te is ilyen jó immunrendszerű vagy

2022. nov. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen, nagyobbik fiam sem kapta el, pedig ő is oltatlan és elég sok helyen megfordul munkája miatt, unokám viszont kétszer is benne volt és az apja volt nála akkor is és úgy sem kapta el.
2022. nov. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi ebben a csoda? Az emberek 45%-a kapta el MO-n, mint kiderült a felmérésből (vagyis lényegesen többen, mint a "hivatalos" számok). Az oltás meg nem véd a fertőzés elkapásától, jó reggelt kívánok, hanem a lefolyását enyhíti.
2022. nov. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!