Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetek epilepsziás? Enyhe...

Lehetek epilepsziás? Enyhe roham lett volna?

Figyelt kérdés

Aludni készültem, lefeküdtem az ágyba, beállítottam a telefonon az ébresztőt. Utána kezdtem érzékelni, hogy eléggé fáj a jobb oldalam, mintha "megkövült" volna, ha jobbra akartam fordulni fájt, nem is nagyon tudtam. Azt hittem izomláz vagy ilyesmi, mert edzettem, bár tegnap pont pihenőnapot tartottam. Aztán viszont elkezdtem ok nélkül remegni, éreztem hogy rángatóznak az izmaim, de nem tudtam kontrollálni. Tudtam mozogni, tudatomnál voltam, de láthatóan remegett a kezem és a lábam is, végigment az egész testemen. Szerintem percekig tartott, aztán hirtelen abbamaradt. Volt erősebb és gyengébb remegés "hullám" is közben. Az oldal fájás akkor maradt abba mikor a remegés elkezdődött, a remegés közben semmi sem fájt.


Esetleg valami ötlet, hogy mi lehetett ez?


22 éves lány vagyok, ha ez számít.



2022. nov. 30. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehetett bármi, egy roham nem roham. Viszont, ha újra előfordul, akkor mindenképp kivizsgálást igényel.
2022. nov. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Az epilepsziának sok fajtája van, de a legtöbbnél a roham eszméletvesztéssel jár. Én inkább idegrángásra tippelnék, de sok oka lehet, esetleg gyógyszert szedsz-e? Persze ezzel nem azt mondom, hogy nem lehetett egy kialakuló epilepsziának jele, ha újra előfordul menj el orvoshoz mindenképp.
2022. nov. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmit. Köszi a válaszokat
2022. nov. 30. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!