Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire számíthatok?

Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Barátnőm apukájának glioblastoma agydaganata van és meg fog halni. Én pár hónapja vagyok együtt a barátnőmmel. De most hazaköltözik és én is megyek vele, mert szeretne minnél több időt az apukájával lenni. Megértem, nagyon szeretik egymást. De én azt hallottam, hogy epilepsziás rohamai vannak, remeg és megvakult. Le is bénult és beszélni sem tud már. Milyen egy ilyen emberrel együtt lakni? Nagyon szörnyű? Én leginkább a rohamoktól félek, csúnya ilyet látni? Akinek ebben halt meg a rokona, milyenek voltak az utolsó hetek/napok.

2022. aug. 22. 20:21
 1/1 A kérdező kommentje:
Persze félteértés ne essék, nem undorodom tőle, inkább sajnálom, de én szerencsére még nem láttam ilyet.
2022. aug. 22. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!