Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Most van ilyen járvány?

Most van ilyen járvány?

Figyelt kérdés

Két napja annyira fáj a torkom és a mandulám,hogy nyelni sem bírok.

Hőemelkedésem,esténként lázam van.

Van most ilyen erős torokfájós vírus?



2022. nov. 30. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Simán előfordulhat.
2022. nov. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk Pest, olyan van h 1 napig lázas vagy fáj mindened, majd az orrod folyik egy kicsit, a párom köhög egy kicsit aztán elmúlik, mintha nem is lett volna
2022. nov. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Siman lehet csak megfazas is vagy tul hideget ittal stb
2022. nov. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
3, ne beszélj már hülyeséget, az életben nem lesz lázas attól, hogy hideget ivott.
2022. nov. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Nekem attol szokott begyulladni a torkom meg kb csak ilyenektol vagyok beteg.. vizes hajjal indulok el 0 fokba, telen szakadt farmerba ulok a kovon, poloba megyek ki cigiszunetre meg hasonlok.
2022. nov. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
82%
Valami van, és valami újfajta lehet, mert noha legalább 15 éve nem voltam beteg, most elkaptam.
2022. dec. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok már 2 hete. Van, amikor 1 napig már azt érzem, hogy jól vagyok. Aztán visszaesek. Tesztet csináltam. Aszongya kovid.
2022. dec. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!