Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid után mi segített nektek...

Covid után mi segített nektek abban, hogy megszűnjön a köhögés?

Figyelt kérdés

A fiam 3 hónapig egyfolytában köhögött. Voltunk háziorvosnál, két gégésznél, de amit annak idején tanácsoltak: mindenféle torok tabletták, gyógyteák, szirupok, stb. nem segített semmi.

Én 2 hónapig köhögtem, nekem sem segített semmi.


Most ismét covidom van, már 10 napja. Jobban vagyok, de ha lefekszem aludni, a torkom miatt képtelenség elaludni. Hol kapar valami belül, hol olyan érzés, mintha csiklandozna. Néha annyira köhögök, hogy végül öklendezek, de nem jön ki semmi.


Nagyon fáradt, kialvatlan vagyok.



2022. dec. 1. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Tüdőgyógyász szakorvos tud olyan inhalációs (belégző) port írni, ami segíthet.
2022. dec. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Novemberben kaptam el a kovidot, es gyakran kohogtem az elejen. A szokasos kamilla-bodorrozsa gyogyteaval inhalaltam, amikor meg forro volt, kesobb pedig megittam. Nekem ez az inhalalas hatarozottan segitett a kohoges elmulasztasaban.
2022. dec. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Strepsils.
2022. dec. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 xp ali ***** válasza:
Feküdj oldalt vagy hason. Ez a max, amit megtehetsz. Sztem a szirupok, cukrok szinte semmit sem érnek csak plusz kalória, meg finom. Régen paxirosolt írtak köhögésre. Úgy emléxm, segített.
2022. dec. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3: A Strepsils és Strepfen cukormentes.
2022. dec. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!