Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kb 2 hete beteg voltam....

Kb 2 hete beteg voltam. Köhögtem, nem voltam jól, stb... A köhögésen kívűl minden elmúlt szerencsére. Este többször jelentkezik, hogy köhögök, úgy, hogy csiklandozza a torkomat valami. Ja és szárazköhögés. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Nem olyan, hogy egyfolytában köhögök, de így is idegesítő. Más panaszom nincs (hacsak az nem számít annak, hogy fáradtabb vagyok, mint szoktam *bár ez sokszor előfordul ettől függetlenül is, hogy egy-két napig fáradtabb vagyok*). Nem dohányzom.


Tehát: mitől lehet ez a csiklandozó köhögés?


46 F



2022. nov. 21. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Covid?
2022. nov. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a választ!

Nem voltam lázas. (Mondjuk be is vagyok oltva)

Illetve a köhögés megmaradhat így?

2022. nov. 21. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Én lassan egy hónapja köhögök, száraz köhögés, betegségből maradt vissza.

Nekem ami most segített a javulásban, gyógyszertárban kértem segítséget, Robitussin köptető reggel és ebédkor, estére egy szem Libexin. Nálam az ACC se volt hatásos, pedig napi 400-at szedtem.

Ittam már pálinkát, gőzöltem kamillával, de én mondjuk speciális eset vagyok, mivel az enyém lelki eredetű.


Jobbulást kívánok.

2022. nov. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az oltás már nem véd. Nem arról volt szó, hogy csak fél évig véd?
2022. nov. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2022. nov. 22. 06:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!