Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj az anyajegyem?

Fáj az anyajegyem?

Figyelt kérdés

Van a fejbőrömön több anyajegy is, az egyik a forgomnál van pont és szokott néha fájni meg érzékeny ahogy ott folyamatosan ugye máshogy áll a hajam meg húzódik benne a hajszál.

Meg valamikor amikor megvakarom a fejem akkor beleszúr egy pontban de nem tudom hogy az az anyajegy-e.

Voltam 2 bőrgyógyásznál js az elmúlt fél évben az egyik 2x is megnézte és pl a másodiknál már kisebb lett mint amikor először megnézte. Mindkettő orvos azt mondta hogy nem lát semmit rajtuk pedig mondtam azt is hogy szokott néha fájni.

Másnak is van ilyen? Biztos ne szedessem le?



2022. dec. 8. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt sajgó anyajegyem, én leszedettem és sokkal nyugodtabb vagyok így.
2022. dec. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer is elmentél bőrgyógyászhoz, de még mindig ezen aggódsz, szóval szerintem a saját megnyugvásod miatt megéri leszedetni. Vagy akár elmehetsz egy harmadikhoz is, de ha ő sem lát semmit rajta, attól még nem feltétlen fog az aggodalmad elmúlni.
2022. dec. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szedesd le
2022. dec. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Leszedetni se akarom feltétlen ok nélkül mert elég nagy és a forgomnál van mint írtam szóval kb kopasz leszek ott egy foltban 20 évesen lányként

ami nem a szivem vágya😀

Csak érdekelne hogy másnak érzékenyebb-e a fejboron levő anyajegy mert ahogy húzom a hajam ami abból jön ki nem olyan jó érzés

2022. dec. 10. 01:07
 5/6 anonim ***** válasza:
csak egy csík lesz rajta
2022. dec. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja és, ha hosszú a hajad, akkor senki nem fog észrevenni
2022. dec. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!