Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegség lehet?

Milyen betegség lehet?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok. Harom honapja kezdodott, hogy egyszer begorcsolt a gyomrom alig bírtam kiegyenesedni, surgossegin kaptam 6 szem görcsoldó szerut, utána egy honapig semmi. Szeptemberben kezdődtek újból gyomorfajas, hanyinger, emelyges. Elkuldtek hasi ultrahangra annyi volt az eredmény, hogy az epehólyagom fala mérsékelten vastagabb, benne néhány apro reflexio. Orvosom mondta, hogy szedjék rowacholt. Elkezdtem szedni, de csak a hanyingert sikerült tompitani. Újabb tuneteim lettek, szinte mindig puffadok, ahogy nyomkodom a gyomromnal néha nyilal, bugyog. Fáj néha ahogy mozgok. Január 3-rá kaptam idopontot nagy laborra és alhasi ultrahangra. A mentsruaciom elmaradt szeptemberben és novemberben. Nagyon félek, hogy kiderül valami súlyos betegseg pl.: gyomorrak.

Tegnap háromszor hascsikaras szeru erős gorcsot ereztem, mint amikor hasmenese van az embernek, de rendes szekletem volt. Egyszeruen nem értem, és egyre jobban felek.


2022. dec. 9. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Jajjistenem... Itt a GYK-n mindenki azonnal RÁKOT diagnosztizál magán a legapróbb rendelleneség estén is...???


Gondolod, hogy az UH-n nem látták volna, ha daganat van benned????

VEdd már elő a józan eszedet, lécci.


A menstruáció tuti hogy vmi más probléma.

Nem írsz semmit a súlyodról.... Nem vagy túlsúlyos, vagy épp ellenkezőleg: nem csináltál durva fogyókúrát?

2022. dec. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez magánrendelés? Ha nem az akkor esetleg magánba nem kaptál volna hamarabb időpontot? Vagy nincs rá pénzed?


Csak azért kérdezem mert nem kis kihívás lesz ilyen tünetek mellett még január 3ig várni. Én megpróbálkoznék magánrendelés felkeresésével amennyiben nem ott vagy.

2022. dec. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!