Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ennyi idő alatt kellett volna...

Ennyi idő alatt kellett volna javulni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, igazából mai nap van a 12.-ik napja , hogy beteg vagyok. Ebből 8 napot le dolgoztam, mert addig nem voltam olyan rosszul. De pénteken már elkellett mennem orvoshoz és irt fel Antibiotikumot 7 szemeset és köptetőt, de azóta eddig semmi hatása nem volt. Mai nap kell visszamennem, és holnap mennem kellene már dolgozni, de egyáltalán nem érzem magam jobban, sőt meg rosszabb is, mert olyan mintha a fülemre is ra ment volna. Mennyi idő kell a gyógyszernek?

2022. dec. 12. 06:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Na pontosan ezért nem dolgozunk betegen.


Ha az elején otthon maradsz 2 napot, akkor lehet simán kifekszed és semmi bajod nem lett volna. Szövődményes lett.


Visszamész, megmondod hogy nem vagy jobban, és biztosan nem fogsz dolgozni holnap addig, míg meg nem gyógyulsz.

2022. dec. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aki beteg annak pihennie kell.
2022. dec. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Senior Séf ***** válasza:
Na, mi újság?
2022. dec. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az antibiotikumokat szigorúan végig kell szedni, amíg az orvos mondja. Jól írják,hogy nem lett volna szabad betegen dolgoznod, ezért lett a szövődmény, legalábbis úgy néz ki, és az is lehet, hogy covidos vagy, csináljon tesztet a körzeti orvos.Az elhúzódóbb.
2022. dec. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!