Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fájhat a hasam attól hogy...

Fájhat a hasam attól hogy szoros a nadrágomban gumi ? Hasam aljába is bele vágott és vizelnem kellett többször is mert fájt . Magánba év elején voltam Urológián és minden rendben volt .

Figyelt kérdés
2022. okt. 12. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha úgy van, fájhat. De ki kell tapasztalni. Hogy ha az van rajtad akkor fáj, stb.. Vegyél fel egy lazább nadrágot!
2022. okt. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Az mar abszolut nem relevans, hogy honapokkal, majdnem 1 evvel ezelott voltal orvosnal. Az akkor volt, ez meg most van.



Amugy meg fajhat, de hat nem tudom, nekem ez necces, hogy inkabb hugyuti fertozes, de majd reggel meglatod. Ha reggel is faj es a vizeles is esetleg, akkor nem a nadrag hibaja.

2022. okt. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat rosszul írtam maga a vizelés nem fájt. Reggel mikor fel keltem nem fájt semmi csak mikor a munkás nadrágot felhúztam és pár órára rá . Mikor kézzel kicsit el húztam a nadrágot a hasam aljából rendesen megkönnyebbülés volt .
2022. okt. 12. 20:11
 4/4 A kérdező kommentje:
Márciusban vagy áprilisban voltam ultrahangon meg ugye kézzel is kitapintották . Vérvételre évente járok azon 2 honapja voltam .
2022. okt. 12. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!