Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Véres széklet minek lehet a jele?

Véres széklet minek lehet a jele?

Figyelt kérdés
Mostanában baromira fáj a wczés. Nagyon nagyokat és keményeket engedek, és rendesen fáj az ánuszomnak. Kicsit mindig sebes volt körülötte, mert egyszer kidörzsöltem nagyon és azóta hol kicsit piros a papír hol nem, de általában mindig akkor lesz olyan ha nagyon sokáig kell törölnöm. És akkor is csak egy kicsit. Most viszont ahogy végeztem, elkezdtem törölni, barna nem is nagyon volt, csak egy nagyobb piros volt. Töröltem tovább, a vér már nincs, csak minimális széklet aztán tiszta is maradt a papír mire végeztem. Ez szerintetek mi lehet?
2022. dec. 12. 10:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
Aranyér
2022. dec. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ruházz be egy csomag nedves toalett papírra. Több rostot és folyadékot kellene fogyasztani és többet mozogni. Ha a vérzés utána is ismétlődik, akkor pedig elmondod a háziorvosodnak, hogy hogysmint vagy.
2022. dec. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Aranyérnek hangzik, kevesebb rostot vigyel, igyal sokat
2022. dec. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%
Ha élénk piros "friss vér" akkor aranyér. Azt sem érdemes félvállról venni. Ha viszont alvadt vér, akkor rák, bár az nem szokott kimondottan fájni.
2022. dec. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
miért rákra gondolsz egyből? simán lehet bélrepedés,
2022. dec. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De király hogy ilyenek jutnak egyből eszetekbe :D. Milyen az alvadt és milyen a friss vér? Világos rózsaszín volt a színe. A medve is vörösesnek nézett ki kicsit. Egy része. Gondolom ahol jött ki és felsértett vagy nem tudom. Rengeteget sportolok. Inni is iszom rendesen.
2022. dec. 12. 11:07
 7/18 A kérdező kommentje:
Amúgy múltkor voltam urulógusnál, merevedési zavar miatt. Nem talált semmi problémát, szerinte pszichés. Amúgy turkálni is bement a medvebarlangba, akkor nem kellett volna az aranyeret észlelnie? Gondolom nem 2 hónap alatt alakult ki
2022. dec. 12. 11:10
 8/18 anonim ***** válasza:
alvadt vér sötét színű, nem folyik szét, a friss élénk piros
2022. dec. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kisrepedés volt a nagy széklet miatt
2022. dec. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
próbáld kevesebb szilárd ételeket bevinni
2022. dec. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!