Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek hagyjam vagy...

Szerintetek hagyjam vagy járjak utána ?

Figyelt kérdés

Elküldött a füll or gége egy nyaki ultrahangra ahol a ball pajzsmirigyen találtak egy 7mm -es alig echoszegény képletet !

Visszamentem az eredménnyel aki átkuldott a háziorvoshoz hogy ez az ő terulete de érdemes kivizsgalni !

A háziorvos megnézte és aztmondta nyílvan ehez a fulorgégész nemért úgyhogy ez vagy egy gob vagy egy ciszta de nem kell vele foglalkozni mert semmilyen tunetet nem okoz és nincs is megnagyobbodva semmi ! Annyit mondott hogy ha legkozelebb megyek vervetelre egy pajzsmirigyet és nézünk ! Szerintetek ?



2022. dec. 15. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen göb és már az aki az ultrahangot csinálta, mondta, hogy semmi gond, az emberek felének ilyen, szerintem igazat mond a dokid.
2022. dec. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Annyit mondott hogy ha legkozelebb megyek vervetelre egy pajzsmirigyet és nézünk!"


És ezzel miért nem vagy elégedett?

2022. dec. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én elégedett vagyok , vele csak megérdeklődtem hat ha van már masnak tapasztalata ! Csak kicsit fura volt hogy a fulorgegesz mondta hogy labor meg mintavétel a háziorvos meg megnézte és aztmondta hogy ennek a vizsgálatnak ez a vége mert az egy gob vagy ciszta de nem kell bele foglalkozni mert hogy amugy igyis picike , és akkor mondta a vérvételt hogy majd beleírjuk azt is !
2022. dec. 15. 11:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát gondolom nem akarta feleslegesen nyiszatolni a nyakad. Ha gondot okoz, az vérvételből kiderül.
2022. dec. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!