Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasfájás semmi más tünettel?

Hasfájás semmi más tünettel?

Figyelt kérdés
Napok óta nagyon fáj a gyomrom főleg ha eszek,fogytam is de semmi más tünet nincs ami arra utalna hogy valami betegség lenne így nem tudok szólni az orvosnak, valakinek volt hasonló? Sav problémán gondolkoztam de nem segített a gyógyszer meg görcsön de arra se hatott a gyógyszer, direkt eszek normálisan meg iszok sokat de semmi se segít:(

2022. dec. 15. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Epe? Amúgy meg miért ne mehetnél el vele az orvoshoz?
2022. dec. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pontosítani kellene a fájás helyét, gyomor vagy has (mert nem ugyanaz) ?
2022. dec. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gyomor inkább és azért hondoltam mert azzal nem nagyon tud mit kezdeni hogy fáj a hasam :(
2022. dec. 15. 13:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy napok óta fáj a gyomrod, és fogytál, igen is tünet. Mit veszíthetsz?
2022. dec. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy nem tudsz szólni orvosnak. De igen, szóljál neki, jóval több információt tud nyerni a hasfájásodról mint gondolod. Nekem legutóbb kiderült hogy magas a vércukrom, elhanyagoltam a önkontrollt és állítani kellett a gyógyszeren. (gyk. ez egy példa, amiből lehet másik tucatnyi)
2022. dec. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Ilyen esetben a legjobb a széntabletta és a fekete (csersavas tea, természetesen cukor nélkül). Akut gyomorhurutnál, amikor valami fertőzés miatt pusztul a nyálkahártya, fel szokott lépni teltségérzéssel párosuló általános fájdalom.
2022. dec. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!