Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Éjszakai görcsös hasfájás?

Éjszakai görcsös hasfájás?

Figyelt kérdés

Mostanában megint előjött, hogy szinte minden második nap elkezd fájni görcsösen a hasam, és még ki nem jön minden, ez addig tart. És legalább 3-4x elkell mennem wc-re. Régen volt ilyen, de akkor nem volt ilyen sűrűn hanem havonta nagyon maximum 2x. Ez egy nagyon erős hasfájás. Ez akkor kezdődött el mikor doxycyclint szedtem, és este tritticot. Elmentem háziorvoshoz aki azt javasolta a normafloret vettem be 6dbot. 3 napra elosztva. De addig volt csak kicsit jobb, míg szedtem. Ma lesz, hogy három napja nem volt székletem se, ez mostanában nem volt így, hanem volt mindennap.


Valakinek volt ilyen? Szerintetek mi lehet?


2022. nov. 11. 02:11
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Az antibiotikum felborította a bélflórád. Kellene 3 napnál tovább szedni a probiotikumot ahhoz, hogy rendeződjön. Az, hogy 3 napja nem volt székleted normális, ha állandóan hasmenésed volt, nincs ami kijöjjön.
2022. nov. 11. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
3 hét probio kúra. Engem az vágott helyre egy baromira csúnya nyári fertőzés után. Azt hittem, hogy kórházba fekvés lesz a vége. :( Azóta az égvilágon semmi bajom! Heti 1x beveszem egy szemet a biztonság kedvéért, de majd karácsony után kezdek egy normális kúrát, jót fog tenni. :D
2022. nov. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!