Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bal alhasi erős, néha görcsös...

WinsThons kérdése:

Bal alhasi erős, néha görcsös fájdalom?

Figyelt kérdés

Nos. Körülbebűl 1 hete már, hogy fáj a bal alhasam.. Háziorvos sehova nem küldött annyit mondott, ha rosszabodik/hányok akkor sürgősségi..

Tüneteim: (2-3 hónapja néha-néha pisilés után jobb alhasi SZÚRÓ fájdalom.. Hol erős, hol gyenge.) Ez még mindig tart

Heréim felett néha fájdalom.

Bal alhasi néha görcsös néha tompa fájdalom.. Ami néha fáj a jobb oldalt is. (Szúró)

Ma reggel volt a legerősebb fájdalom amikor felkeltem (Az este bevettem egy pantoprazol 1a pharma gyógyszert.)

Néha-néha fájdalmas vizelés.

Elég sokat iszok 2-3 litert/nap, de akkor is sötétsárga folyamatosan a vizeletem.

Ünnepek után mindenképpen elmegyek egy magánkorházba ahol nem kell várni 1-2 hónapot hasi UH-ra illetve vérvételre..


Kérlek, ha valaki tudna segíteni, hogy mivel enyhítsem a fájdalmakat/mi lehet a baj (Talán vese, vakbél (Ettől félek a legjobban..)) az mondja el tapasztalatait.


Ami fontos lehet: 3-4 hónapja arcüreggyulladásom van.. Nem múlik sehogy, 3 antibiotikumot szedtem.. A fájdalmaimra minden egyes nap kellett bevennem gyógyszert (algoflex (400mg), cataflam (25-50mg) spedifen rapid(400mg)) Lehet, hogy ez se volt túl jó a szervezetemnek.. 4. hónapja otthonról dolgozom, kevés mozgással sajnos.. Napi 3x kutyaséta max 1,5 órát sétálok..


18/f



2022. dec. 25. 02:05
 1/2 anonim ***** válasza:

A baloldali régióban található a vastagbél leszálló szakasza. A fajdalom is ehhez köthető általában. Egy gasztroenterológussal vagy proktológussal konzultálni kéne.

Székelésben történt bármi (akár nagyon apró) változás? Szín, állag, rendszeresség?

2022. dec. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kattoryory ***** válasza:

Vesekő?

Röntgen felvételből vagy akár hasi UH-ból azonnal kiderülne.

Az arcüreggyulladásnak nem hiszem hogy köze lenne hozzá.

2022. dec. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!