Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hol fáj pontosan a tüdőgyulladás?

Hol fáj pontosan a tüdőgyulladás?

Figyelt kérdés
Mellkas, hát melyik részén pontosan?
2022. dec. 28. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyulladás mértékétől függ, lehet elől mellkasfájdalom, de inkább szúró, égő jellegű fájdalmat képzelj el. De lehet olyan mértékű is hogy csak akkor érzed ha épp köhögsz vagy nagy levegőt veszel. Has és a nyak közötti részen lehet akár teljes egészében is. De ez függ attól hogy mennyire van begyulladva. Enyhe tüdőgyulladásnál simán érezhetsz csak egy szúrást egy bizonyos helyen például ami bárhol lehet
2022. dec. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm.


Ha s tegnapi mellkas rtg negativ,megnyugodhstok h nincs tüdőgyulladás?


Olvastam olyat h van a kep csuszik par napot a tünetekhez kepest?

2022. dec. 28. 09:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Én csak nagyon köhögtem. Nem fájt sehol. De persze a sok köhögéstől utána már mindenütt fájt, elöl hátul.

Egyébként ha a mellkas röntgen negatív, akkor szerintem nem lehet olyan vészes a helyzet.

2022. dec. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmim sem fájt, csak köhögtem. "A" típusú tüdőgyulladásom volt, kétféle baktériummal. Tüdő rtg negatív, vérből mutatták ki.
2022. dec. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Es milyen kezelés kaptal?

Mennyi ido alatt gyógyultal ki belole?

2022. dec. 28. 12:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Antibiotikumot. Aztán vérvétel 2 hét múlva. Pozitív lett újra, így még egy kör antibiotikumot szedtem. Január elején megyek újra vérvételre.
2022. dec. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!