Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Heves szívverés, ásítás,zavart...

Nessy25 kérdése:

Heves szívverés, ásítás,zavartság, rosszullét, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Elég régóta tart, naponta egyszer rám jön egy ilyen "roham". ver a szívem, a fejem meg a tarkóm mintha nyomna le, ásítok, a gyomrom enyhén tompán fáj, és kerülget az ájulás. Ezek mellett gyakran homályosan látok, érzékeny vagyok a fényre, néha a hangokra is...Emellett fáradság, gyengeség. Ezeknél a "rohamoknál" gyakran úgy érzem mintha lenne valami a számban, zavartabb is vagyok, nem jó beszélni sem... Orvosnak hiába mondom, mert csak nagy laborra küld, ahol pedig annyi az eredmény hogy kevés a vasam. Milyen orvoshoz érdemes fordulni hasonló panaszokkal? Volt valakinek már hasonló? 28/l

2023. jan. 1. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Kb énis hasonló tünetekkel jártam végig rengeteg orvost..és semmit nem találtak.

Vércukroddal mi a helyzet? Vérnyomásoddal?

Stresszes az életed?

2023. jan. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom, hogy mi a helyzet ezzel a kettővel, mert nincs vérnyomás mérőm. A cukorra én is gondoltam, de volt, hogy ittam cukrosat a rosszullétkor és nem oldotta meg... Savtúltengésem és vérszegénységem van, erről a kettőről tudok.. Néha gyomorfájás is kíséri a rosszullétet. Tudom, hogy nem pszichés... A háziorvosom pszichés dologra gondol, de elküldött laborra...
2023. jan. 2. 20:06
 3/4 A kérdező kommentje:
stresszelni nem igazán szoktam...
2023. jan. 2. 20:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha azért érzed Magad rosszul, mert a cukrod magas, akkor lehet, hogy a cukros ital még nagyobb bajt csinál... Cukorterheléses vizsgálatot kérj szerintem!
2023. jan. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!