Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki van még itt Arnold-Chia...

Valaki van még itt Arnold-Chiari szindrómával? Kinek milyen tűnetei vannak és hány mm volt az eltérés? Mikortól indokolt a műtét?

Figyelt kérdés

2023. jan. 6. 08:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Doktor House 6.evad 19.resz.
2023. jan. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, meg is nézem este! :) Már nem túl biztató, ha Dr. Houseban erről van szó! :D
2023. jan. 9. 09:46
 3/12 anonim ***** válasza:

Hat ritka betegseg.


Amugy bar House realisan abrazolja egy egy betegseg tunetet, azert nyilvan ne vegyel mindent keszpenznek. En is csak azert irtam mert ismeros volt a betegseg, es mivel nagy House fan vagyok, remlett hogy volt resz ahol ez volt a diagnozis.


Ha jol remlik a resz, sokat azert a betegsegrol nem fogsz megtudni, nem igazan arra volt kihegyezve a sztori. De hatha talalsz benne erdekeset.


Mindenkeppen orvosnal erdeklodj vagy esetleg ha online kutakodsz akkor kulfoldi szaklapok vagy sok betegsenel talaltam pdf vagy poverpoint prezentacios formaban "tanulmanyokat"

2023. jan. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Es a 20.resz lesz az.
2023. jan. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! CT kimutatta a betegséget, holnap megyek MRI-re, hogy pontosabb méreteket lássanak és úgy a dokihoz még a héten. Én is nagyon szeretem Dr. Houset, úgyhogy szívesen is nézem meg. Rengeteg helyen olvasok utána, meg forumokat is találtam. Én is úgy vettem észre, hogy ritka betegség. Mégis 3 magyar oldalt találtam az egész betegségről és mind a kettőnél azt írják, hogy nem ritka és 1000 emberből 1 embernek ilyene van. fura
2023. jan. 9. 11:42
 6/12 anonim ***** válasza:
Milyen tuneteid voltak? Fejfajas?
2023. jan. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyensúly zavar, 2 hónap alatt háromszor volt ilyen.. mindent ferdén láttam és nem tudtam lépni se, mert nem éreztem a dolgokat. 2 éves kisfiam van (én 29 vagyok) mentünk a bölcsibe és vele is elestem, hogy a kezemben volt. Nagyon rémisztő volt, 25-én karácsonykor is ugyanez volt. Sokat fáj és lüktet hátul a fejem, 2,5 hétig tikkelt a jobb szemem decemberben. Illetve nagyon sokat szédükök, sokat vagyok fáradt, memoria zavarok, amik korábban nem voltak (de a terhességnek tudtam be, majd hogy fáradt vagyok állandóan, biztos túl vagyok terhelve stb stb..). Karácsonyi elesésemnél jeleztem apukámnak (orvos) és Ő mondta, hogy mindenképpen meg kell nézetni CT-n. Vérnyomásom alacsony, cukrom rendben (mind a kettő szeptemberben volt vizsgálva egyéb dolgok miatt), ezért mentünk egyből CT-re.
2023. jan. 9. 12:10
 8/12 A kérdező kommentje:
És szinte állandó fülzúgás kimaradt, mert már annyira természetes!
2023. jan. 9. 12:11
 9/12 anonim ***** válasza:

Jobbulast.


Bar nem vagyok orvos, de azert ez egy megnyugtato betegseg olyan ertelemben hogy szerintem sokkal rosszabbakra gondoltal.

2023. jan. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Igen, én is így gondolom. Bár lehet, ha beszéltem az orvossal MRi után már másképpen fogom látni a dolgokat. :D
2023. jan. 9. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!