Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Középfülgyulladás, meddig...

Középfülgyulladás, meddig tart kb ?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Voltam már dokinál vele.

Antibiotikumot kaptam és fájdalomcsillapítót kell szednem 4 óránként. Van amikor kevésbé fáj, de van amikor előtör, van amikor csak nyilallik szúrkál. Hála Istennek az az elviselhetetlen őrjítő fájdalom csak az első nap volt. Azóta csökkent.

Még soha nem volt nekem ilyen, nem tudom meddig tart. Nagyon sok kamilla teát iszom, elvileg az is gyulladáscsökkentő és jót tesz.

Kaptam orrsprayt, hogy hátha felhozza a váladékot, de semmi... Hiába fújom az orrom, nem jön semmi. Egy picit fajt a torkom, de nem köhögtem, nem jött fel köpet semmi.


Ezért eszembe jutott az, hogy pár napja voltunk wellnesben. Használtuk a jakuzzit. Olvastam, hogy baktérium is okozhatja .

Lehetséges lehet, hogy ott szedtem össze valamit?

Valakinek tapasztalat?

Köszi


2023. jan. 7. 18:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! A tùlzott nedvesség megnyengiti a hallòjàrat börének védôrétegét igy könnyen befertôzôdhet, mint a Te esetedben. A hallòjàrat gyulladàsàt baktériumok vagy gombàk okozzàk. A betegség idôtartalma igen vàlltozò, vannak elhùzodò vagy szubakut középfûlgyulladàs ami 1-1,5 hònapnàl tovàbb tart.
2023. jan. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!