Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pár hónapja már jelen volt de...

Pár hónapja már jelen volt de elmúlt,viszont most újra érzem. Nehézlégzésről / Légszomjól lenne szó. Általában reggel 9 körül,és este 8 tól (kb.) érzem elalvásig. Mitől lehet? (Pár éve nem volt). Nap közben semmit nem veszek észre.

Figyelt kérdés

2023. jan. 10. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Dohányzol?
2023. jan. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem,18 alatt vagyok ( 15 / F )
2023. jan. 10. 21:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Bár én 32 vagyok, ilyen nekem is volt... Volt pár napig nehézlégzés, leginkább este, aztán elmúlt, pár hét múlva megint pár napig. Most x hónapja megint semmi.


Érdemes lenne azért megemlíteni háziorvosnak, leginkább a korod miatt.

2023. jan. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kardiológushoz minél előbb kérj beutalót a háziorvosodtól. Anyukám így halt meg. Néha nehézlégzés, havonta egy-két nap, amikor semmit nem volt kedve csinálni, mert fáradtságot érzett. Kb 10 éven keresztül nem súlyosbodott, szimplán az idős korára fogta és nem ment orvoshoz. Egyik reggel durvábban érezte és mellkasi szúrás is volt, 120-as pulzus ülő helyzetben. Mentőt hívott, kiszaladt hozzájuk, elvitték. 8 napot élt még a kórházban. Előrehaladott COPD (tüdőbetegség) és szívelégtelenség (10%-os). Naponta csapoltak folyadékot a mellkasüregből, a hátán bevezetett tű segítségével, mert a víz nyomta a tüdejét. Utána mindig úgy érezte, jobban van és mindjárt hazaengedik. Véroxigén 60%, hiába kapott oxigént. Egyszer aztán leállt a szíve.
2023. jan. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Csabi34 ***** válasza:

Mindenképpen menj orvoshoz mielőbb, ez nem játék!

Okai lehetnek pl: asztma, vérszegénység, stressz/pánikbetegség, allergia stb.

2023. jan. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!