Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit gondoltok,miért van...

Mit gondoltok,miért van szenvedés és betegség a világon?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt azt is,hogy valaki rákban hal meg,vétlenül balesetben szörnyethal.

Van aki példás,bölcs életet él,mégis korábban meghal mint pl.azok akik gonoszak és elvetemültek.

Miért van komoly,sok szenvedéssel járó betegsége annak aki példaértékû és kedves,jószívû.?



2023. jan. 11. 13:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a betegségek, balesetek nem az alapján történnek, hogy ki milyen ember.
2023. jan. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A betegség és a halál nem az erkölcstelen emberi viselkedést büntető jelenségek. A betegségek az emberi szervezetben, annak működése során megjelenő zavarok, amiket külső tényezők és belső rendellenességek okoznak. A halál pedig a világegyetem egyik legnagyobb erejű törvényszerűségének megjelenése az ember szintjén: ez az entrópia, ami egyszerűen kifejezve azt jelenti, hogy a dolgok az idő előrehaladtával egyre rendezetlenebbé válnak, majd végül szétesnek.
2023. jan. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs oka. Baktériumok és vírusok is élnek velünk a bolygón, amikből sok emberi testben él meg. A tragédiák pedig csak véletlen események, amiknek véletlen áldozatai az abban elhunyt emberek, attól függetlenül, milyen életet élt. Ezek a dolgok nem büntetések, hanem történések, amik hozzátartoznak a bolygó működéséhez és az emberi léthez.
2023. jan. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A sorssal vagy Istennel vagy nevezzük bárminek,nem lehet alkudozni. Nem az van,hogy te jó vagy,és akkor "jön neked egyel" az élet.
2023. jan. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Az én édesanyám régóta sok komoly betegséggel küzd és nem vagyok elfogult amikor azt mondom,nagyon szeretetre méltó,önzetlen,semmi rosszindulat nincs benne,áldott jó ember,és olyan rossz,hogy beteg.

Sok rossz ember meg "él bele"a világba betegség nélkül.

Miért ezt az állapotot kell

édesanyámnak megélni?

2023. jan. 11. 15:06
 6/12 anonim ***** válasza:
Az enyém meg is halt, pedig sosem dohányzott, nem ivott, mégis rák, rossz szava nem volt senkire. Bezzeg az ismerősöm 30 éve bagózó, iszákos élettársa, aki veri is, makkegészséges. De most ez van, nekem nincs jogom ítélkezni senki felett.
2023. jan. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Reálisan nézve a kettes válaszoló válasza a mérvadó. Spirituálisan nézve a földi élet csak egy állomás egy olyan rendszerben,amit soha,senki nem fog megérteni a teremtőjén kívül.
2023. jan. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
az élet önmagában rossz.
2023. jan. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Na de nem igazságtalan,hogy sokszor a jó ember megy el hamarabb ?
2023. jan. 18. 15:48
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 ez nálam is így van, ezért is lettem pánikbeteg. nincs senkim,akire számíthatnék, senkivel sem tudok őszinte lenni, mert jobban megéri hazudni.
2023. jan. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!