Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van most valami torokfájós,...

Van most valami torokfájós, köhögős vírus a covidon, és az influenzán kívül?

Figyelt kérdés

2023. jan. 13. 19:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Ti is voltatok benne, vagy ismerősötök? Hétfőn kezdődött hidegrázással, torokfájással egy betegségem. Hőemelkedés is volt az első két napon, nem nagy, 37,1.Nagyon levert a lábamról. Elmentem orvoshoz, covid teszt negativ. Most köhögök picit, és ma reggelre jól be is rekedtem. Kaptam Aksolin antibiotikumot. Az orvos szerint influenza nem ehet, mert az magas lázzal jár. Mi lehet akkor? Hétfőn megyek dolgozni, nagyon kellemetlen ez így most, mert alig van ember a cégnél, ketten felmondtak. Köszi a válaszokat.
2023. jan. 13. 19:45
 2/5 anonim ***** válasza:
Most majd még kevesebben lesznek, mert a maradékot is megfertőzöd.
2023. jan. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy hete itthon vagyok már pont ez miatt.
2023. jan. 13. 22:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mi is benne voltunk és sok munkatárs is, torokfájás, nátha, enyhe köhögés, gyengeség, nekem ízületeim, is fájtak, első 4 nap erős fejfájás volt, láz nem.
2023. jan. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Most meg jó rekedt lett a hangom, amúgy jól vagyok. Aksolin antibiotikumot írtak fel, azt szedem.
2023. jan. 14. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!