Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Torokfájós vírus? Van valaki...

Torokfájós vírus? Van valaki most hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Hétfő óta fáj a torkom-piros, érzékeny a mandulám. Szerdán voltam orvosnál, belenêzett a torkomba, azt mondta piros, de nem adhat rá semmit. Vegyek a gyógyszertárba tantum verdét....de csak nem akarok javulni...hogy fázhattam meg nyáron? Nem emlékszem, hogy hideget ittam volna.,.és honnan tudja a doki, hogy vírust kaptam el, vagy bacit? -mert ugye nem mindegy, mert ha bacit akkor kezelni kellene, és ha belenézek a torkomba akkor ilyen piros hajszálereket látok a torkomban és a mandulámon. Semmi egyéb bajom nincs a torokfájáson kívül.

29hkm


2013. júl. 12. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Én :) Bár nekem az első tünet a láz volt, és csak 2 nap múlva kezdett fájni a torkom. 3 napos vírus van, gyerekek, felnőttek egyaránt elkapják. Doki szerint lázzal, torok és fülfájással, esetleg hányás-hasmenéses tünettel járhat, de 3-4 nap alatt lemegy.

Nekem is elmúlt szerencsére, de az láz nagyon makacs volt, így a patikában (orvosi engedélyre) vettünk Rubofent, amit terheseknek is szabad szedni. Ja és az fájdalomcsillapító is egyben.

Gyógyszertárral vigyázz, nekem a mostani terhességnél már kétszer adtak olyat, amit nem lett volna szabad, mielőtt kifizeted, nézesd meg a papírt, hogy rajta van-e, hogy terhesek is szedhetik!

2013. júl. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
en is hasonlo helyzetben vagyok. hoemelkedessel kezdodott, aztan a torkom elkezdett fajni utana fulem dugult be es hasmenesem lett. 3 nap elteltevel is kinok kozott nyelek, annyira faj a torkom. ittam neocitrant szopogattam mebucaint de semmi se segitett hosszabb tavon. nemreg ittam egy jo eros palinkat, ugy erzem hogy az erosen lefertotlenitette a torkom.
2013. júl. 18. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
utolso vagyok. keresessel kerestem ra a torokfajasra, es most latom hogy ez a terhesseg temaban van. 17/F vagyok.. :D
2013. júl. 18. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez aranyos volt :)
2013. júl. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

:)) koszi, azert megy a zoldkez:))) Legalabb megerositetted, hogy tenyleg virus van a levegoben:)

Egyebkent mar meggyogyultam szerencsere:)

2013. júl. 18. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!