Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alkoholistával èlek.Mièrt van...

Alkoholistával èlek.Mièrt van az,hogy egyre inkább "butarèszeg" amikor iszik, pedig régebben nem volt.?

Figyelt kérdés

Józanul nem látszik,hogy alapvetően elbutult volna,9-10 ève kezdte el,ennyi idő talán kevès,

nem?Mostanában azaz az utóbbi egy èvben kötözködik,rèszegen,aljas módon beszél velem,vagy a családtagokkal.Sokszor arra gondolok biztosan èn tehetek róla,èn adok rá okot.Első èvekben inkább mulatozott, mondható hogy jókedvű volt.Most gonosz lett.Besároz mások előtt.Gúnyolódik.Undorítóan kritizál, infantilisen sèrteget.Elkezdett időnként ittasan vezetni/aznaposan munkába járni.

Másnap teljes tagadás, kiabál ès veszekedni kezd,ha szembesíteni szeretném az előző estèvel.

Mennyi idő mire vègleg vállallhatatlan,akár józanul is gáz lesz a viselkedése?Illetve mièrt változik meg valaki rèszegsège mulatósról gonoszra?Olvasni illetve youtube videókban nem találtam erről semmit, inkább csak magát a demenciát,(talán ez az infantilis gonoszság a kezdete?10 èv után?!)májzsugor,Zacher-videók sokasága,kèzremegès,stb.Van valakinek tapasztalata ?



2023. jan. 14. 01:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak rosszabb lesz. Mennyi idő mire vállalhatatlan? már most vállalhatatlan.

Hidd el ki kell zárni az életedből mert a te életed is tönkreteszi.

2023. jan. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Te most komolyan azon agyalsz hogy mennyi idő mire józanul is vállalhatatlan lesz, mikor 10 éve megy az egész??? Mondanám hogy hagyd el, de ha magadtól nem tetted meg azután amiket leírtál akkor menthetetlen vagy
2023. jan. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Pont azt akartam írni mint az előző. Készülj fel lesz ez még sokkal rosszabb. Az alkoholisták ilyenek és nem hosszú életűek. Náluk egy végtelenül rendes, művelt felelős beosztású emberből (pilóta) vált cirka tizenöt év alatt egy magából teljesen kifordult életveszélyes egyén. Rettenetesen sajnálom őt mert felnéztem rá de megváltás volt a halála.
2023. jan. 14. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
82%
Amiatt a gondolat miatt válik valaki gonosszá, hogy egyrészt fogyik a pénz amit az italra költ, másrészt az emberek a 10 év alatt kiközösíthették a szokása, a hajlama, az viselkedése, az állapota, az sűrű italozgatása, a gondolkodása, a megnyilvánulásai és a társasága miatt. Mindenkiről el terjed valami egy adott közösségben, és ha valakiről 10 év italozgatás terjed el, vagy az emberek ezt veszik le róla, attól függetlenül nem kell hogy ártson senkinek, mert maga az ital tudata egyeseknél elég kiváltó erő a másik lenézéséhez. Ha ezt valaki sokat és hosszan tapasztalja, az valahol mélyen benne nagy agresszíót válthat ki, amit otthon a házba is bevihet.
2023. jan. 14. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
10 éve vállalhatatlan ... a te viselkedésed! Teljesen érthetetlen, mért teszed ezt magaddal!
2023. jan. 14. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

4-es köszönöm!

Többieknek is köszi az èletvezetèsi tanácsot,jól tudom mit kell tenni.Ne èrtsetek fèlre!

Nagyon igazatok van,de az èlet nem fekete vagy fehér.

Így is már kisregény lesz az írásomból,most írjam le a lakás,gyerek stb problèmáinkat amik összefüggőek azzal,hogy mièrt vagyunk együtt mèg?

Vagy inkább azt emeljen ki,hogy azèrt alattomos az alkohol,mert eleinte nem okoz gondot,mert úgyis mindenki iszik?Viszont,úgy tűnik ti nem èltetek alkoholistával.Ez nem olyan,hogy 10 ève,már az első berúgás alkalmával alkesz lett.Kellett jópár èv,mire az èletünk rèsze lett az,hogy ő iszik.Rengeteg pénteken beivott,mert másnap nem kell dolgozni,de csak akkor vettem èszre, amikor minden szombaton kiütve volt,józanodott,nem jött velünk sehova.Amikor annyi volt a hètvège,hogy pèntek ivás, szombat józanodás,este ivás, vasárnap ismét KO.Ez így leírva egyértelmű ,de megèlve nem az.Mire èszreveszed,már kèső,ès először te veszed észre,az alkesz tagad.Ő jóval később veszi èszre,hogy függő lett,ès mèg kèsőbb ismeri be maga előtt is.Rettentő mèrges lett,meg is sértődött,amikor elmondtam neki,hogy szerintem alkoholista.

Èn meg kèpletesen vertem a fejem a falba,hogy ezt hogyan nem vettem észre már èvekkel ezelőtt.

2023. jan. 14. 05:32
 7/31 NTBS ***** válasza:
72%
Kezdődő demencia?
2023. jan. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
28%
Az alkohol oldja a zsírokat, és így megváltoztatja a sejtfal áteresztőképességét, ami a sejtek működését teljesen megzavarja.
2023. jan. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
40%
Ne áltasd magadat a gyerekkel, a gyerekednek súlyosan ártasz! A te közreműködéseddel botrányos körülmények között él! Konkrétan bűnt követsz el ellene! Ennél bármilyen olcsó albérlet jobb.
2023. jan. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
74%
Ugy értem hogy nem kellene egy alkesszel együtt elned mert magad teszed tonkre sajnos..
2023. jan. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!