Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezik hogy ennyivel megúszta...

Létezik hogy ennyivel megúsztam a delírium tremenst?

Figyelt kérdés
Egy év masszív alkoholista lkoholista voltam és ma reggel eléggé rosszul voltam vettem be nyugtatót mert délelőtt nem bírtam már.Délután már egészen jól voltam most meg már minden oké

2022. nov. 14. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Mit jelent az, hogy rosszul voltál?

Biztos hogy deliráltál?

2022. nov. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Ez azért pontosításra szorul.

- Mit értesz az alatt, hogy masszív alkoholista voltál? Milyen volt az alkoholfogyasztási rutinod? A nap végén rendszeresen bevertél egy üveg bort, vagy már reggel is innod kellett a "normális" működéshez és gyakorlatilag az egész napodban alkoholos befolyásoltsággal telt?

- Mikor és hogyan hagytad abba az ivást? (Nekem a leírásból úgy jön le, hogy tegnap nem ittál és ma reggel picit rosszul voltál és ennyi.)


Attól, mert valaki technikailag alkoholistának számít, még egyáltalán nem biztos, hogy amikor abbahagyja az ivást, akkor delírium tremenst él át, sőt amit te leírsz, az biztosan nem az volt, ez kórházi kezelést igényel. Egy év fokozott ivás pedig még arra sem igazán elég, hogy kimutatható szervi változást okozzon, ennyi idő alatt általában még a máj sem kezd el zsírosodni. (Persze ugye attól is függ, hogy mennyit és hogyan ittál.)

2022. nov. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Reggel már innom kellett és minimum napi 2liter bor meg tömény 3-5dl.Nem picit voltam rosszul.

De úgy határoztm befejeztem.kórházban is voltam nyáron emiatt

2022. nov. 15. 04:43
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

Ha sikerül átütnöd egy-két napot akkor már jó lesz. Kitartás.

(Én most megyek fel a napi 2,5 L borra)

2022. nov. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
:(
2022. nov. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!