Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kidobtak a pfizer mellékhatáso...

Kidobtak a pfizer mellékhatások csoportból a Facebookon, csak azért mert nem panaszkodok es nem sirankozok vmi negatív mellekhatason? Szerintetek? A többi lent

Figyelt kérdés

Konkrétan az egyik válaszoló azon panaszkodott hogy 2x beoltotta magát és mennyi rosz dolog tortent vele.

De meggyógyult és a 3dikat is felvette.

És a 3 után majd belehalt,és most mennyire retteg , nem tudja mikor lesz a vége blabla.


És ilyenkor logikusan felmerul a kérdés , hogy akkor miert vette fel a 3at is, ha mindenért az o. a hibás ?


Ezt megkérdeztem és ki lettem dobva.


Szerintetek ez helyes?

Felháborító sztem, hogy csak azok irhatnak akik mindennel egyetertenek es sirankoznak.



2023. jan. 14. 11:15
A kérdező szavazást indított:
Szerintem nem volt szép hogy egyből kitettek a csoportból
Szerintem jogos mert aki nem ért velük egyet az csak gondot okoz nekik .
22 szavazat
1 2 3
 1/26 Ypszilon1980 ***** válasza:
97%
Nem tudom normális-e, a szabályzatban nem tudom mi van leírva, ha azt nem követed valamivel, akkor kivágnak. Egyébként meg szarni bele, kit érdekel az, hogy kidobnak egy facebook csoportból? Van annyi másik, hogy csak na. Mekkora nagy probléma...
2023. jan. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Már alapból az ostobaság hogy ha vmi ről ugy gondolom hogy megjártam, és nem kellett volna, akkor "hulye" kellene legyek harmadjára is elkovetni ugyanazt a hibát.


Ha harmadjara elkoveted ugyanazt- ami szerinted hiba volt - akkor azt jelenti valami nagy baj van "az emeleten"

2023. jan. 14. 11:21
 3/26 A kérdező kommentje:

1 ebben a csoportban nagyon sok bejegyzés erkezett, sokan voltak benne.


Így sohasem jártam, kicsit zavar hogy azok érvényesülnek akik nem helyesen cselekszenek.

2023. jan. 14. 11:24
 4/26 A kérdező kommentje:
3 köszi szépen!
2023. jan. 14. 11:25
 5/26 Ypszilon1980 ***** válasza:
70%
Általában egy csoportnak az az egyik legfőbb szabálya, hogy a másikat nem szabad ócsárolni, nem ítélheted el, főleg egy halottat nem, mert nem tudhatod mi van a háttérben. Egy ilyen miatt mindenhonnan kivágnak, nem csak face-ről.
2023. jan. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Mármint egy majdnem halottat, bocs.
2023. jan. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Az hogy megkerdezem miert vette fel a 3dikat is , az sztem semmi negatív
2023. jan. 14. 11:28
 8/26 A kérdező kommentje:
Nem negatív vagyis
2023. jan. 14. 11:29
 9/26 anonim ***** válasza:
74%
Az a csoport agyhalottak gyulekezete, ne sajnald annyira...
2023. jan. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Ypszilon1980 ***** válasza:
89%
Én értem, de nem fogom tudni mi miatt dobtak ki. Valakinek nem tetszett ez a fajta hozzászólás, de most ezen mi a fenéért kell pörögni? Mi a franc az a facebook? Hagyjad már. Örülj neki, ennyivel kevesebb a függőséged ettől a sz@r digitális f@szs@gtól. Van annyi ilyen csoport, hogy ihaj, de csinálhatsz te is egy ilyet és akkor nem dob ki senki.
2023. jan. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!